43-15-e1519626551235

Ніжинська Спілка Ветеранів АТО вшанувала подвиг своїх побратимів

Пекучим болем крає серце біль втрати синів і доньок нашої Батьківщини, які загинули захищаючи суверенність України. Чиїсь сини, батьки та чоловіки виживаючи у лютий холод в окопах, засинаючи в обіймах автомата, під свист «братських» снарядів гинули так і не повернувшись додому. Вони не жаліли себе заради всіх нас, щоб наші діти спали спокійно і на наші голови не летіли моторошні «подарунки» сусідів. Ми маємо пам’ятати їх подвиг і їх мужність – це одне з найважливіших і найлегших слів вдячності, які кожен з нас має тримати в серці.

Читати по темі: “Меморіальну дошку учаснику АТО Валерію Голобородьку встановили у Ніжині”

Ніжинська Спілка Ветеранів АТО вже вкотре вшанувала світлу пам’ять одного з синів України, що навічно залишився у пам’яті ніжинців – Олега Бикова, який героїчно загинув три роки тому під Донецьким аеропортом. На будівлі Ніжинської гімназії № 3 встановлена меморіальна дошка, яка покликана нагадувати всім нам про великий подвиг ніжинського героя.
Нагадаємо, за словами начальника управління освіти Станіслава Крапив’янського це вже 11 меморіальна дошка, яка була встановлена з початку АТО на будівлях шкіл в місті Ніжині. Управління освіти буде надалі підтримувати цю ініціативу увіковічення пам’яті воїнів, які загинули захищаючи цілісність нашої держави.

сайт “Нежатин”

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *