28378060_575885152773532_1424813500990408479_n

Ніжинська команда “Дуракам закон не писан” перемогла в Сумській лізі КВН

25 лютого в Сумах пройшов фестиваль Ліги КВН “Сумка”, у якій ніжинська команда НДУ імені М. Гоголя “Дуракам закон не писан” взяла “золото”. Капітан творчого колективу Сергій Іванюк отримав перемогу в номінації “Кращий актор фестивалю”.

“Усе пройшло краще, ніж ми очікували. Добирались до Сум важко. Не виспались, втомились у дорозі. На виступ віддали всі свої сили (як бачимо, не дарма). Усе пройшло “на ура”. Зал нас тепло зустрів, був вщерть забитий. З перших хвилин виступу жарти легко “ввійшли” глядачам, кожна наступна мініатюра отримувала шквал нових оплесків. Фестиваль складався з двох етапів: “Привітання” й “Розминка”. На “Розминці” раніше мали деякі складнощі. Цього разу виступили без ніяких перешкод. Були досить сильні суперники. Лише одна чернігівська команда “Харлі Квін” чого вартувала! У цій Лізі беремо участь уже вдруге. Навіть редактор Сумської ліги сказав, що ми виступили набагато краще й добряче виросли”, – ділиться враженнями капітан “Дуракам закон не писан” Сергій Іванюк.

Із 12 команд до Ліги ввійшло 10. Серед них – учасники з Чернігова, Києва, Харкова, Сум, Ніжина.

“У нас божевільний, але вкрай продуктивний місяць лютий. Було складно, однак ми впорались. Сформувався основний склад команди. Зараз маємо дуже багато виїзних змагань, напружений графік. Уже граємо в Чернігівській лізі КВН. Змінюємо потроху матеріал, щось додаємо нове, щось уже не використовуємо. Фестиваль надихає працювати над собою, щоб у майбутньому підкорити нові вершини”, – додає Сергій Іванюк.

Колектив висловлює вдячність за підтримку ректору НДУ імені М.Гоголя Олександрові Самойленку, міському голові Анатолію Ліннику, депутату міськради Олександру Шалаю.

До слова, команда “Дуракам закон не писан” має вже четвертий успішний виступ за цьогорічний лютий місяць. 10 лютого в Чернігові взяли “срібло” фестивалю. 15 лютого виступили в Черкасах, отримали номінацію “Кращий фрістайл фестивалю”, ввійшовши в сезон Черкаської ліги КВН. 17 лютого виступили в Кременчузі на Зимовому кубку, де здобули “бронзу”. І вчора на Сумській лізі – “золото”.

10 березня колектив візьме участь в 1/4 Чернігівської Ліги КВН, 22 березня поїде підкорювати Черкаси, а 21 березня в нашому місті організовує “Кубок Гоголя-2018”, на який вже запросили учасників із Київської ліги сміху, із Черкас, Дніпра, Чернігова й Ніжина.

джерело: nizhyn.pravdatut.ua

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *