1505924202_fristajl002

У Ніжині виступить легендарний гурт “Фрістайл”!

11 березня легендарний гурт “Фрістайл” виступить у Ніжинському міському Будинку культури!

“Фристайл” – радянський та український музичний гурт з Полтави, утворений в листопаді 1988 року. Керівник, композитор та продюсер групи – Анатолій Розанов. В перші роки життя гурту фронтменом  був Вадим Казаченко, але в 1991 році він покинув колектив, почавши сольну музичну діяльність.

Картинки по запросу група фристайл

Перший концерт гурту відбувся 16 травня 1989 року в Барнаулі. Другий альбом був записаний всього за три тижні в липні 1989 року, згодом  з’явився хіт Анатолія Розанова та Сергія Кузнецова «Я тебе не вірю» у виконанні Ніни Кирсо (відеокліп, знятий на цю пісню київською режисеркою Татьяною Миллер, часто трансліровався на різних телеканалах). Але вперше в телевежі колектив з’явився влітку 1990 року в програмі «50х50» з піснею «Жёлтые розы» (муз. А.розанов – сл. С.Кузнецов).

В 1991 році на екранах з’явився кліп на пісню «Больно мені, больно!», пісня  стала  мегахітом. Невдовзі Вадим Казаченко вийходить із гурту, та розпочинає сольну кар’єру.

В 1992 році на вакантне місце вокаліста в гурт «Фристайл», в результаті конкурсу, був прийнятий вокаліст і гітарист з Кременчуга Сергій Дубровин. В середині дев’яностих пісня«Ах, какая женщина!», стала візитною карткою «Фрістайла». З цієї пісні гурт став лауреатом телевізійного фестивалю «Пісня-96» .

 

детально про гурт читати тут wikipedia.

Світлина від Викторії Чернової.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *