18556

Війна за тариф: чому у Ніжині перевізники хочуть підвищити вартість проїзду на 1 грн

            Вартість проїзду в маршрутках, безумовно, належить до однієї з топових тем, яку обговорюють ніжинці сьогодні.

            Це не дивно, адже міським транспортом користуються усі. А нове зростання цін означає черговий удар по бюджету громадян.

«NizhynNews» вирішив поцікавитися в основних дійових осіб ринку пасажирських перевезень, чим вони обґрунтовують наміри підвищити вартість проїзду та коли його чекати. А також дізнатися, коли зміниться якість надання послуг в ніжинському міському транспорті.

Перевізники звернулися до міської ради із проханням відкоригувати тарифи на перевезення у зв’язку з тим, що зросла вартість палива. Збільшився також розмір мінімальної зарплати, зросли витрати на обслуговування і ремонт транспортних засобів.

«Яка вартість буде через рік – на сьогоднішній день сказати важко, адже тарифи на пальне, як ви бачите, мають тенденцію зростати. Ми почали розгляд підвищення тарифу на проїзд у бік збільшення лише на одну гривню. На цьому тарифі і збираємося зупинитися. Ви ж бачите, яка тепер вартість палива. Нас повідомили про те, що вартість палива, а ми користуємося МЕТАНОМ, з 1 березня зросте ще на 1 грн, тобто буде становити 17 грн. Тоді як в тарифі 4,5 гривні закладено ціну палива орієнтовно 13,50 гривень, в новому збільшеному тарифі закладено ціну палива – 16 грн» – зазначила директор ТОВ «Пассервіс» Валентина Корабель.

Між тим, у питомій вазі тарифу близько 50% становлять витрати на придбання пального. Звісно, обґрунтовано перевізники хочуть підняти ціну.

Громадські активіста наголошували на тому, що потрібно бути об’єктивними. Вартість перевезення має відповідати певним правилам: «Сьогодні ж більшість міського транспорту не надає певного навіть елементарного сервісу для пасажирів. Вам не дадуть квиточка, зупинки не озвучують. Та й сам парк маршруток у Ніжині не оновлюється».

З приводу квитків за проїзд, керівник найбільшого в Ніжині підприємства, що надає послуги з перевезення пасажирів Валентина Корабель зауважила: «В Ніжині користуються громадським транспортом три категорії пасажирів: повний проїзд – 4,50 грн, пільговий – 3 грн та школярі – 1 грн. В цьому випадку водій має відволікатися від керування транспортом, щоб зосередитися на тому, який вид квитка йому потрібно видати. А це є загрозою безпеки руху транспорту. Тож беріть кондукторів – скажуть громадяни, – з цього приводу скажу, не секрет, що це додаткові робочі місця, які мають бути оплачені відповідно. В свою чергу перевізнику потрібно і цей фактор покласти в розрахунок тарифу на перевезення».

Громадські активісти пропонували, щоб в транспорті були встановлені відеореєстратори, GPS-навігація, а також в салоні маршруток були встановлені відеокамери для реєстрації пільговиків. З цього приводу Валентина Михайлівна також наголосила на тому, що треба спочатку правильно підійти до цього питання з технічної точки зору, а не нав’язувати усім пристрої, які не можуть ефективно здійснювати свою функцію. До обслуговування та моніторингу інформації із даних пристроїв потрібно приставити конкретних працівників, які розуміються на цій техніці. На нашому підприємстві таких немає, кожен із працівників зайнятий своєю справою. Додаткові робочі карди знову ж таки – це питання тарифів, тому що безкоштовно ніхто працювати не буде. А перевізники, як відомо, в жодному випадку не зацікавлені в необґрунтованому піднятті тарифів. Та все ж таки і працювати нерентабельно ніхто не буде.

Не може все бути безплатним. Чому, наприклад, у магазинах нікому не продають товари за пільговою ціною? Чому ніхто не нарікає на те, як ростуть ціни на продукти й інші товари? І в той же час вимагає, щоб вартість проїзду у маршрутках не змінювалася.

Чи можна собі уявити таку ситуацію, щоб у магазин зайшла людина, взяла продукти і показала посвідчення пільговика, яке дає їй право брати продукти по пільговій ціні. Ні, це нереально. А от проїхатися в маршрутці так можна.

У останні роки тариф на проїзд штучно утримують, не дозволяючи підняти ціни. Причому у більшості міст України ціни давно зросли. Також знову піднімає вартість перевезень «Укрзалізниця», яка робить це по кілька раз на рік. Але чомусь на це мало звертають увагу і не протестують.

«Ніжинці питають, коли з’являться нові автобуси. Відповідаю: коли в нас буде краща фінансова ситуація. Все нове з часом має властивість зношуватися. Зараз пішла тема про оновлення пасажирського транспорту. Уряд затвердив постанову, якою зобов’язує наявність на міських і приміських маршрутах автобусів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю, в кількості 35% до кінця 2019 року, з 2020 року – 50%, коштують такі автобуси не менше 1,5 млн гривень. Без підняття тарифів закупити нові автобуси неможливо. Вдається лише робити капітальні ремонти. Я сумніваюся, що українці зможуть витягнути тариф, який дозволив би перевізнику радикально оновити свій автопарк. При нинішній системі неможливо щось змінити» – розповідає Валентина Корабель.

Пальне в структурі тарифу є основною статтею витрат. Якщо воно дорожчає на 10%, міська рада має піднімати тариф. Якби деякі маршрути не були рентабельні, то всі перевізники давно б зупинилися. Але не можуть кілька маршрутів витягувати всі перевезення. Ситуація критична. Спочатку потрібно підняти тарифи, а вже потім думати про оновлення рухомого складу. До тож, керівник ТОВ «Пассеррвіс» наголосила на тому, що в жодному разі в розрахунок тарифу не закладалося ймовірне придбання нового автотранспорту.

Усі ми живемо у світі капіталізму та ринку. Підприємства, що надають послуги із перевезення не виступають за новий тариф, а лише за те, щоб організатор перевезень виконував норми українського законодавства. А в них зазначено: коли організатор має право регулювати тариф, то його розмір має бути достатнім для отримання прибутку та розвитку підприємства-перевізника.

«Коли у минулому році був встановлений тариф 4,5 гривні, він дозволяв жити рентабельно. І навіть планувати роботу на майбутнє. Але в цей тариф було закладено верхню межу вартості пального 13,50 гривень. Ця межа пройдена», – наголосила керівник ТОВ «Пассервіс».

Яка сьогодні вартість – можна побачити на заправках.

Не може бути тариф, який не дає можливості навіть покривати перевізнику свої затрати. Звісно, вартість проїзду можна встановити і на рівні 2 гривень. Але тоді має бути субвенція з бюджету, яка покриває різницю між витратами і собівартістю. І не лише.

Щодо пільгових перевезень, заступник міського голови Ігор Алєксєєнко зазначив про те, що до загальної категорії пільгових перевезень поступила пропозиція додати право на пільгове перевезення держслужбовцям міста, а їх в Ніжині, як було зазначено – близько 80 осіб.

До цього списку начальник транспортного відділу Віктор Карпенко додав звернення народного депутата України Олександра Кодоли, про те, щоб надати право на пільгове перевезення дітям із багатодітних сімей.

Зазначимо, що пільгове перевезення не може передбачати взагалі безкоштовне перевезення. Що до держслужбовців, то Ігор Алєксєєнко запропонував надати пільгу у розмірі 50% від вартості проїзду.

Тож постає питання, на чиї плечі мають лягати перевезення пільговиків.

Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *