image-5-1200x921

Ніжинець має складний діагноз та потребує термінової допомоги!

Ніжинець має складний діагноз та потребує термінової допомоги!

Багато людей, котрі не цінять своє життя, а є ті, хто хапаються за останню соломинку, аби вижити. Прикра історія трапилась з 29-річним ніжинцем Віротченком Русланом Миколайовичем. Чоловік має діагноз – аневризма головного мозку. Це вибухання стоншеної стінки однієї з артерій головного мозку, наповненою кров’ю. Ті, у кого вона є, мають «бомбу уповільненої дії» всередині черепа. Стінка артерії в місці, де утворилося це випинання, не має м’язового шару і мембрани, що обумовлює відсутність в цьому місці еластичності і міцності судини. Особливу небезпеку аневризма представляє в зв’язку з тим, що стоншена стінка артерії може в будь-яку секунду розірватися, в результаті чого станеться крововилив у головний мозок. Також аневризма може здавлювати навколишні тканини головного мозку і нерви.

Аби врятувати своє життя йому потрібно зібрати на операцію  436 770 грн., що є не підйомною сумою для його родини. Тож Руслан звертається за допомогою до небайдужих, добрих серцем людей.

«2 місяці назад у мене почала мліти рука. Прокинувся від того, що права рука повністю зімліла.  Оскільки проживаю  в 3-му мікрорайоні пішов до сімейного лікаря, котра призначила капельниці. Прокапався, спандером відкачав руку – пройшла. Минув місяць і вдарив тиск 170/90. Я знову до лікаря, вона мене направила до невропатолога.  Там мені повідомили, що підвищений тиск буває у всіх, тож треба прокапатись. Оскільки вважав, що підвищений тиск проблема зі здоров’ям непоодинока, відмовився від капельниць. І воно ніби проходило, аж через деякий час відчув сильні болі в потилиці і тиск віддавав  у скроні. Знову був візити до лікаря. Два тижні тому потроху почало закриватись ліве око. Чесно кажучи, дуже злякався.

Поїхав у Чернігів. Там мені зробили МРТ, після чого направили до Києва. Поїхав в Інститут нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова. Мені зробили ендоскопію і вияснилось, що в мне аневризма головного мозку. Аби прооперувати треба сума в 436 770 грн. Звісно, що для нашої родини це не підйомна сума.  Окрім того, ще при розмові з вченим, він зауважив, що в Україні, в києві – це буде перша операція такого характеру. Тож  порадив нам Латвію. Переглянувши з дружиною сторінки в Інтернеті, з’ясували, що дійсно такі операції успішно проводяться в Латвії, Білорусії, Німеччині, Ізраїлі, але ж сума там сягатиме в понад 30 000 доларів».

По місту Ніжину вже розміщені скриньки для збору коштів. Знаходяться вони в 3-ому мікрорайоні (магазини «Тройка», «Продукти», «Олімп»), на Молодіжній, біля шиномонтажу в «Гастрономчику» та в магазині, що знаходиться на зупинці «Добролюбова».

Разом ми врятуємо життя!

Телефон Руслана 0988576819

Реквізити (Приват Банк)

5168 7427 1185 7270 Віротченко Любов Михайлівна

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *