12345-1200x900

Ніжинська баскетбольна команда стала кращою на міжобласному турнірі

7 лютого в  м. Конотопі відбувся міжобласний турнір з баскетболу, присвячений пам’яті Героїв Небесної сотні. В турнірі взяли участь 8 команд з міст Сумської та Чернігівської областей. Фаворитом турніру вважалися господарі турніру – команда БК “Олімп” з міста Конотоп, адже гравці конотопської команди справжні професіонали, які декілька років тому змогли покорити вершину чемпіонату України в перший лізі.

За жеребкуванням в групі “А” зійшлися команди з міста Ніжина та Конотопа. Бк”Олімп” впевнено розпочала гру проти ніжинців, та заволоділи ініціативою. Протягом першої чверті ніжинці поступалися більше 20 очок, і вже здавалося, що результат гри  вирішено, але злагоджені дії в захисті та велика кількість влучних дальних кидків у другій чверті зломили хід гри на користь ніжинських баскетболістів. В результаті +6  для ніжинців і Бк “Ніжин” в фіналі турніру.

В фіналі команда з Ніжина без зайвих зусиль під керівництвом Юрія Багмута (тренера БК “Ніжин”) переграла БК “Козаки” з міста Ромни і взяла Кубок, які всі основні нагороди: кращий захисник, форвард, розігруючий, теренер і т.д.  Кращим гравцем турніру став  ніжинець Паливода Сергій. Отже в результаті БК “Ніжин” – перші, друге місце посіла команда з м. Ромни, треті – БК “Олімп” м. Конотоп, четверте місце зайняла команда БК “Партизан” м. Путивль. Нажаль ще одна команда представниця Чернігівської області з м. Чернігова БК “Варяги” не змогли потрапити до трійки призерів турніру, та розподілили 5-8 місця з командами з Шостки та Глухова.

Джерело: nezhatin

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *