1517995424_c8022ac2576ea318afe7bede4b38a78721d737a25a780749afdf4

Карантин в окремих школах Ніжина можуть продовжити

Рішення про закриття окремих шкіл на карантин через грип та гострі респіраторні вірусні інфекції прийматимуть протягом дня.

Як зазначив начальник управління освіти Станіслав Крапивянський, за необхідності карантин запроваджуватимуть лише в окремих школах. Оскільки в різних школах міста відсоток хворих дітей значно відрізняється.

Так, найбільший відсоток хворих учнів в ЗОШ №10 – 23% та в ЗОШ №8 – 22%. В решті шкіл Ніжина кількість хворих учнів становить від 10 до 18%.

За словами Станіслава Крапивянського, карантин у школах можуть продовжити. Все залежить від рівня захворюваності дітей на ГРВІ. Протягом першого навчального дня після припинення карантину, по школах буде збиратися інформація, щодо кількості хворих учнів, та до кінця дня буде прийнято рішення про можливе продовження карантину в окремих школах.

Як зазначила головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Калініченко на черговій оперативній нараді, кількість хворих дітей знизилася, а от рівень хворого дорослого населення Ніжина збільшився.

Важко хворих у відділеннях НЦМЛ ім.М.Галицького немає, проте 17 лютого кількість пацієнтів у інфекційному відділенні лікарні становила 41 особу, а от вже наступного дня, 18 лютого кількість хворих у відділенні збільшилася до 46. В дитячому відділенні за добу кількість хворих маленьких пацієнтів збільшилася на 1 дитину, із 18 до 19 осіб, повідомив під час оперативної наради керівників головний лікар НМЦЛ ім. М.Галицького Олександр Костирко.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *