74_main-702x459

ПриватБанк зробив важливе попередження для клієнтів

Один із найбільших банків України ПриватБанк попереджає своїх клієнтів про появу нової схеми масового фішингу особистих даних, передає 24 Канал.

В офіційній заяві ПриватБанку йдеться про оголошений групою осіб збір даних клієнтів, які будуть використані для буцімто колективного позову до банку. В установі зазначають, що це – безпрецедентний в історії банківського ринку випадок масового фішингу особистих даних.

 “ПриватБанк нагадує своїм клієнтам, що передача особистих даних третім особам, тим більше через відкриті джерела і невідомі сайти, несе потенційну загрозу використання цих даних шахраями, – йдеться в офіційній заяві ПриватБанку. – Крім того, фішери вимагають використання електронного цифрового підпису клієнтів, що може привести до заволодіння ЕЦП клієнтів третіми особами”.

Як відзначають банкіри, фішери обіцяють клієнтам банку гроші в разі “виграшу” позову в обмін на заповнення анкети з зазначенням всіх особистих даних, в тому числі й тих, які можуть бути використані для шахрайських операцій.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *