Два освідчення під час концерту в Ніжинському драмтеатрі

Пропозиція руки та серця для чоловіка – то найбільше переживання. Для жінки – то ж найбільша радість. Для обох – найщасливіша мить.

Глядачі Ніжинського драматичного театру ніколи не забудуть концерт 14 лютого під назвою «Нехай всім світом править лиш любов». Всі прийшли подивитись на гру акторів, а потрапили на романтичний сюжет з реального життя. Наприкінці концерту, коли вже мала грати фінальна пісня, актор Олександр Мамона виголосив: «У цьому залі присутня моя дівчина Юлія, я хочу, щоб вона вийшла на сцену». Коли ж кохана несміло піднялась, і пройшовши поміж глядачів стала на ряду з акторами хлопець запитав: «Чи готова ти вийти за мене заміж». Пролунало тихе «Так». Він запропонував гучніше, і почув впевнене «ТАК!». Зал захоплено плескав у долоні, адже ніхто не очікував. Те що було далі, ще більш збентежило присутніх. Актор Олександр Крутько промовив: «Тут я вже працюю не перший рік, і є дівчина, котра кожного дня зі мною розділяє цю сцену. Я кохаю її». Підійшов до Людмили Муквич та простягнувши каблучку, освідчився. Дівчина  зі сльозами щастя на очах сказала: «Так!».

Зал навіть не міг подумати, що то не частина сценарію, а вже реалія, аж поки на сцену не піднялись найрідніші люди майбутніх подружь.

Чотири серця, дві люблячі пари, одна ціль – любити вічно.

Та як то було напередодні і що довелось пережити парам, журналісти сайту “Нежатин” вирішили дізнатись у них самих.

Як прийшла ідея саме такого освідчення?

Олександр Крутько: «Я взагалі не романтик, іноді буває, але то все з підказками коханої дівчини. Вона каже, що їй щось подобається, чи вона чогось хотіла б, чи є якісь вподобання і я роблю це. Але чогось спонтанного грандіозного не робив ніколи. Та коли зробив – мені сподобалось. Мій колега, Саша, розповів, що хоче зробити своїй дівчині пропозицію, я ж розумів, що це також входить у мої найближчі плани».

«Саша нам розказав, що буде робити пропозицію Юлі, але ми мали це залишити в таємниці. Готували під те номер, були репетиції, ну, і звичайно, шифрувались, як могли. І ось позавчора на фінальній сцені це трапилось. Хвилювались за Сашу з Юлею і пережили з ними ту щасливу мить разом. Я чекала на фінальну пісню, а наші звукорежисери не включали її. Чесно кажучи, почала хвилюватись, аж тут до мене підходить мій Саша і робить пропозицію. То було незабутньо».

Олександр Мамона: «Хоч і живемо 7 років разом, хоч і планували і обговорювали не раз те весілля, перед освідченням хвилювався не передати як. Таке в житті в мене було лише раз, коли я після навчання влаштовувався на роботу. Адреналін, що ж тут скажеш».

Яка ж реакція після того була у глядачів?

Олександр Крутько: «Цікавою була реакція глядачів, котрі, вже після концерту підходили до нас і запитували, чи пропозиції були зроблені по-справжньому? А одна жіночка взагалі до мене підійшла і сказала, що вони з подругою посперечались, що це буде кожного дня на концерті. Я ж зауважив, що ні, вони потрапили на ексклюзив.

Одружитись закохані планують на весні,  тож ми від всієї редакції вітаємо майбутні подружжя і бажаємо, щоб кохання ніколи не полишило їхні серця.

Джерело: nezhatin

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *