d61fd0f410670dc7984f6df4cc22c492

У “Міняю жінку” взяла участь родина з Ніжина. Відео

У Міняю жінку родини з Одеси та Ніжина спробували подолати давні дитячі образи

 15 лютого о 22:00 глядачі 1+1 побачили новий випуск сімейного реаліті Міняю жінку.

Цього разу дві молоді родини спробували знайти відповіді на запитання, які руйнують їхнє сімейне життя: «Як навчитися любити?», «Як пробачати один одному давні образи?» та «Як виховати щасливими дітей, якщо ніколи не знав любові від власних батьків?».

Однією з пар, яка вирішила взяти участь у проекті та покращити свої сімейні стосунки, стала родина зі стародавнього містечка Ніжин. Дмитро та Дарина – молода сім’я, яка виховує маленьку донечку Вікторію. У Дарини було складне дитинство. Коли їй було кілька тижнів, мама покинула родину, а дитину лишила на бабусю. Саме тому, молодій мамі дуже складно дати власній доньці необхідну любов та опіку. Пара переживає складні часи: виховуючи малечу, вони почали втрачати почуття один до одного. Проект став шансом для молодих батьків зміцнити родину.

«Я хочу відчути, що таке справжнє сімейне життя, адже ніколи не бачила батьківського прикладу. Сподіваюся, що тижневий обмін розставить всі крапки на «і» у наших з чоловіком стосунках», – розповідає Дарина.

Родина з міста Одеса, Роман та Таня, незважаючи на свій юний вік, виховують малюка Даниїла. Батьками вони стали в 15 років, але зізнаються, що вже тоді мріяли про дітей. Мама покинула Романа в юному віці, тому хлопця виховувала бабуся. У нього було складене дитинство, адже його тато зловживав алкоголем та підіймав руку на маму. Незважаючи на пережите, хлопець оберігає вже власну родину та зізнається – від своєї дружини та сина отримує ту підтримку, якої йому не вистачало в дитинстві.

«Вірю, що проект ще більше зміцнить наші стосунки. Мені ніхто не замінить мою Таню, вона для мене із сином – цілий світ», -розповідає Роман.

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *