14_02_18_dormitory3-1-1068x712

НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ПОБУДУЮТЬ 11 ГУРТОЖИТКІВ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Гуртожитки будуть побудовані за новим типом – більш сучасні і комфортні, вони розраховані на 1375 контрактників. Проекти майбутніх казарм швидше нагадують бюджетні європейські готелі, ніж гуртожитки, – повідомляє news.anmkt.com.ua.

Всього ж по Україні в 2018-му планують побудувати 184 гуртожитки-казарми для 23 тисяч військовослужбовців.

За словами радника міністра оборони Юрія Бірюкова – за цими проектами вже готовий необхідний пакет документів. Незабаром відомство буде подавати заявки на торги на пошук підрядників.

Близько 3 млрд. грн. по загальному фонду Міністерства оборони України заплановано на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт військових об’єктів і будівництво казарм поліпшеного планування для військовослужбовців за контрактом.

1 млрд. грн. за спеціальним фондом за рахунок коштів, що надійшли до Міністерства оборони України від реалізації конфіскованого майна – на будівництво казарм поліпшеного планування для військовослужбовців за контрактом.

Ще 59,65 млн. грн. по загальному фонду оборонного відомства передбачено за окремою програмою для переобладнання будівель під спеціально пристосовані казарми для військовослужбовців за контрактом.

Джерело: val.ua

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *