11062017_tabir33

Табір відпочинку, що в Вертіївці, закрили

Так, на черговому засіданні депутатської комісії з питань законності члени комісії затвердили проект рішення «Про призупинення діяльності Позаміського закладу оздоровлення та відпочинку імені Я.П.Батюка Ніжинської ради Чернігівської області».

Під час розгляду даного проекту рішення члени депутатської комісії вносили неоднозначні пропозиції, наголошуючи на тому, що реконструкція має потягти за собою і зміни самого перебування дітей у закладі. Так, звучали пропозиції ввести санаторно-лікувальне перебування дітей, передування дітей в таборі в зимовий період. Та всі ці пропозиції тягнуть за собою додаткові затрати. Наразі йдеться тільки про нові будиночки для перебування дітей в літній період на таких же засадах, як і відбувалося до цього часу. Тобто, заклад залишається табором відпочинку, а не санаторієм, яким наразі являється «Пролісок».

Як повідомляє офіційний сайт Ніжинської міської ради, згідно з вищезазначеним проектом рішення та Міською цільовою програмою реконструкції Позаміського закладу оздоровлення та відпочинку ім. Я.П.Батюка на 2018-2020 роки, планується закрити заклад на два роки на час його перебудови, оскільки приміщення і будівлі закладу споруджені у 1963 році і є нагальна потреба у проведенні реконструкції приміщень, будівель  та інженерно-технічних мереж закладу. Будиночки щитові, дерев’яні вичерпали експлуатаційні  можливості, опалення відсутнє і це негативно вплинуло на  їх стан. Покрівля дахів потребує оновлення, стіни деформувались, стельові  балки прогнулись, ганки  з верандами відділились від будиночків, столярні вироби потребують заміни, внутрішнє необхідно оновити. Всі роботи планується виконати протягом 2018-2020 років.

Виконання робіт заплановано в три етапи:

І етап – виготовлення проекту і реконструкції енергосистеми (вартість – 1500,0 тис.грн.)

ІІ етап – встановлення  фундаменту та прокладання  інженерно-технічних мереж (вартість – 3000,0 тис. грн.)

ІІІ етап – перебудова будиночків, придбання меблів та оснащення закладу, облаштування території оздоровчого закладу (вартість – 3800,0 тис.грн.).

Загальна сума – 8300,0 тис.грн.

Виконання заходів реконструкції   підвищить  рівень    оздоровчих послуг у Позаміському  закладі оздоровлення та відпочинку ім. Я.П.Батюка, створить безпечні, сучасні   умови для повноцінного зміцнення здоров’я  і організації дозвілля дітей влітку.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *