339082-1200x798

Забудові Графського – не бути?

Громаду Ніжина подовжує цікавити питання щодо перспективи паркових зон у місті, але існують побоювання, що ці зони використовуватимуться під перспективні забудови, повідомляє nezhatin

Ще більше «гілок у вогонь» підкинули опубліковані на сайті міської ради детальні плани території для будівництва паркових та рекреаційних територій в Ніжині. На одному з таких детальних зонінігів, що  окреслює територію біля Графського парку видно дві позначки П3 (Перспективна забудова), це і викликало бурхливі побоювання серед громади і недовіру до влади. З  цього приводу було зібрано громадські обговорення на котрих заступник міського голови Григорій Олійник роз’яснював ситуацію та відповідав на запитання активістів.

На комісії з питань законності секретарем міської ради Валерієм Салогубом було також піднято це питання. Він зауважив, що під часу розгляду даних проектів детального плану територій виникатимуть на сесії міської ради багато запитань серед депутатів. Тож, до пленарного засідання треба максимально приділити увагу даному питанні об’єднавши зауваження громади і дії міськради. Валерій Салогуб запропонував розглянути на депутатській комісії із земельних питань, що відбудеться 14 лютого можливість внесення змін до рішення сесії 2007-го року з метою переведення цих земельних ділянок із перспективної житлової зони в рекреаційну зону.

Кожен бажаючий може прийти на дану комісію аби заслухати розгляд важливого для громади Ніжина питання. Місце та час проведення: 14 лютого, 10:00, міськрада, 2-ий поверх, великий зал.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *