detsad_1

У Ніжині всі є передумови для продовження карантину в навчальних закладах у зв’язку з грипом

Сьогодні, на черговій оперативній нараді керівників говорили про можливе продовження карантину до наступного понеділка, тобто до 19 лютого.

Заслухавши невтішні висновки щодо покращення епідеміологічної ситуації на території міста від головного лікаря НЦМЛ ім. М.Галицького Олександра Костирко та головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Оксани Калініченко, можна зробити висновки про те, що поки що хвороби через які і був в школах Ніжина оголошений карантин не відступають.

«Ситуація в цілому по Ніжину стабільна і перевищення епідпорогу не зафіксовано, але ми реєструємо захворюваність саме серед дітей, що становить 70% від усіх хворих на ГРИП та ГРВІ» – каже головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Калініченко.

Перший заступник міського голови Григорій Олійник зауважив на тому, що остаточні прогнози щодо захворювання на ГРИП та ГРВІ можна буде зробити після того як отримаємо всі показники захворюваності по всіх медустановах Ніжина. І вже після того можна буде говорити про продовження або про припинення обмежувальних заходів у загальноосвітніх навчальних закладах. Остаточне рішення буде прийнято в середу, в останній день оголошеного карантину.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *