27657131_1630085193751054_7155435114985066908_n

Мікрорайон Круча в Ніжині потребує уваги влади

Мікрорайон Круча в Ніжині потребує уваги влади.

Саме такого змісту петиція з’явилась на сайті Єдиної системи місцевих петицій

“Ніжин йде в Європу. З кожним днем місто стає все краще та краще, якщо вірити нашим місцевим політикам. Воно й не дивно, якщо глянути на центральні вулиці.

Але, якщо пройтися по Кручі (район Ніжина, вулиця Воздвиженська, Шишка, Мирна….) особливо після дощу по багнюці то приходиш до думки, що до цивілізації ще дуже далеко. Хоча місцеві люди позитивно налаштовані, готові наполегливо працювати, але не вистачає техніки та мінімальної фінансової підтримки.

Тому б не завадило хоч якось виправити ситуацію, а саме:

– зробити систематичний рух 11,12 маршрутних транспортних засобів з (у) даний район, з розміщенням на зупинках актуального графіка руху з інтервалами (люди не можуть вчасно потрапити на роботу,навчання, до лікарні)

– зробити з пустиря, що біля маленького мосту (зупинка Черняховського) парк(висадити дерева), футбольне поле, турник, брусья

-зробити дитячий майданчик

– зробити дорогу, яка б вела до моста ( оскільки після негативних погодніх явищ розмиває вода і люди плавають в багнюці…) викласти її брущаткою, зробити злив, щоб стікала вода в річку Остер”, – йдеться у петиції.

А ось і фото даного мікрорайону:

Джерело: nezhatin

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *