прапор_Нiжина-

Головні символи Ніжина. Які ж вони? Фото

Врахувавши пропозиції комісій та громадську думку щодо символіки міста, було визначено якими ж будуть головні символи Ніжина. Тож, міська рада оприлюднила проект рішення Про затвердження опису Герба, Прапора та Хоругви міста Ніжина Чернігівської області 

Опис Герба міста Ніжина

Герб міста Ніжина являє собою чотирикутний з круглою основою щит, вписаний у коричневий декоративний картуш і увінчаний срібною короною у вигляді частини фортечної вежі з трьома зубцями.

На щиті у золотому полі Святий Юрій у синій сорочці, у червоному плащі та чоботях, повернутий ліворуч, на чорному коні зі срібною гривою та золотою зброєю вражає списом змія зеленого кольору.

Під зображенням Герба міста Ніжина розташований напис «НІЖИН» золотими контурними літерами.

Опис Прапора міста Ніжина

Прапор міста Ніжина – прямокутне полотнище (співвідношення 2:3) із трьома смугами: верхньої синьої, обтяженої зображенням Святого Юрія білого кольору (2/5 ширини прапора), посередині жовтої  (1/5 ширини прапора), нижньої малинової  (2/5 ширини прапора)

 Опис Хоругви міста Ніжина

Хоругва міста Ніжина – червоне чотирикутне з гострою основою полотнище (співвідношення 9:11), обрамлене по периметру срібною бахромою. Посередині полотнища зображено Герб міста Ніжина, що являє собою чотирикутний з круглою основою щит, вписаний у коричневий декоративний картуш і увінчаний срібною короною у вигляді частини фортечної вежі з трьома зубцями, на щиті у золотому полі Святий Юрій у синій сорочці, у червоному плащі та чоботях, повернутий ліворуч, на чорному коні зі срібною гривою та золотою зброєю вражає списом змія зеленого кольору.

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *