1-199-1

Ніжинські перевізники пояснили, чому вартість проїзду має зрости

Днями журналісти сайту Nizhynnews звернулися до приватних підприємців, які займаються пасажирськими перевезеннями в Ніжині – директора ПП «Омнібус-Н» Віктора Герасименко та директора ТОВ «Пассервіс» Валентини Корабель із проханням роз’яснити, чому вартість проїзду в Ніжині має зрости.

Як повідомляв Nizhynnews , приватні перевізники Ніжина вимагають підвищення тарифу на 1-1,5 грн у зв’язку з подорожчанням палива, підвищенням мінімальної зарплати та великою кількістю пільговиків без компенсації.

Перевізники звертають увагу ніжинців на те, що в жодному разі вартість проїзду не буде складати ту суму, яка вказана в регуляторному акті (7,15 – 7,60 грн), що розміщений на офіційному сайті Ніжинської міської ради. Регуляторний акт дає формулу розрахунку реальної вартості проїзду. Виконавчі органи влади міста та перевізники йдуть на компромісні рішення та встановлюють ціну із мінімальною рентабельністю, яка б задовольнила як перевізників так і пасажирів громадського транспорту міста.

Під час розмови з директором ПП «Омнібус-Н» Віктором Герасименко, підприємець зазначив, що галузь перевезень у місті перебуває на межі краху. Для того, що перевізники мали змогу залишатися в бізнесі та бути конкурентоспроможними, потрібно оновлювати всій автопарк сучасними, комфортними, безпечними автобусами.

Уряд затвердив постанову “Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту” та “Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”. Постанова зобов’язує наявність на міських і приміських маршрутах автобусів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю, в кількості 35% до кінця 2019 року, з 2020 року – 50%.

А це не малі затрати, які лягають на плечі перевізника. Оскільки грядуть реформи на ринку автобусних перевезень, які можуть просто витіснити місцевих перевізників, які співпрацюють із владою, забезпечуючи пільгове та безкоштовне перевезення відповідних категорій населення міста. Зайшовши до Ніжина, не місцевий перевізник, скоріш за все, монополізує ринок перевезень у місті, просто матиме змогу встановлювати свої умови перевезень та не зважатиме на місцеву владу, яка і забезпечує пільгове перевезення у Ніжині.

До того ж, директор ТОВ «Пассервіс» Валентини Корабель додає: «Економічно обґрунтований тариф складає 6 чи 7 гривень.  Теперішня вартість є абсолютно не рентабельною. Піднялася вартість паливно-мастильних матеріалів та запчастин, зросла мінімальна заробітна плата, а вартість поїздки в маршрутці залишилась на рівні 2016 року» — пояснює перевізник.

За її словами, зараз є серйозна проблема з кадрами, бо водії не хочуть працювати за теперішню зарплату, оскільки робота дуже відповідальна та потребує не малої уваги. “Єдиний шанс втримати робочу силу – це підняття заробітної плати. Можу стверджувати, що є водії, які допрацюють до весни, а потім поїдуть за кордон. Всі документи у них вже готові. Чекають лише потепління” – продовжує вона.

Вихід із ситуації, за словами перевізників, полягає в тому, що варто підвищити вартість проїзду та залишити пільгові місця.

«Ми відкриті до діалогу і хочемо знайти вихід із кризи» – пояснює Валентина Корабель.

Перевізники публічно захищають свої інтереси, але чомусь завжди залишаються винними!

Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *