20180208_105915

Сучасна сміттєзбиральна техніка для Ніжина. Фото

8 лютого біля будівлі Ніжинської міської ради відбулася презентація двох сміттєзбиральних машин ТОВ «Будшляхмаш».

Під час презентації представник компанії наголосив на тому, що компанія успішно працює на ринку України і спеціалізується на постачанні дорожньої, будівельної, комунальної техніки, а також запасних частин до неї. Гарантійний та післягарантійний ремонт і технічне обслуговування техніки та обладнання проводяться в мережі сервісних центрів, а також мобільними ремонтними групами. Результатом цілеспрямованої багаторічної діяльності компанії стало досягнення нею однією з провідних позицій на національному ринку з постачання техніки, у тому числі: надійної комунальної техніки від українського виробника заводу Спецбудмаш, дорожньо-будівельної техніки від машинобудівних гігантів світового рівня Terex і RM-Terex, якісних сміттєвозів від Мценського заводу комунального машинобудування та інших.

Оглянути запропонований транспорт вийшли представники міської ради: перший заступник міського голови Григорій Олійник, заступники міського голови Сергій Осадчий, Сергій Дзюба, депутати міської та обласної рад, начальники комунальних підприємств міста, зокрема начальник КП «ВУКГ» Владислав Корман, який і керує підприємством, для якого планується придбати даний транспорт, а також представники громади та небайдужі жителі нашого міста.

Як зазначив начальник КП «ВУКГ», поки що планується придбати п’ять таких транспортних засобів. Вартість одного автомобіля 2 млн грн.

Представник компанії наголосив на тому, що 85% ринку України – це продукція товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім «Будшляхмаш».

Оглянувши транспортні засоби начальник КП «ВУКГ» в пріоритеті для Ніжина виділив меншу машину: «Ніжин – місто невелике із невеликими та вузькими вуличками. Сміттєзбиральна машина має бути компактною, щоб не обривати проводи, які висять по вулицях занадто низько. Перший автомобіль на 13 кубів, менший – на 11. Тобто, різниця на два куби, але автомобіль на 11 кубів значно компактніший. Машини можуть використовувати як євроконтейнери, так і звичайні контейнери для погрузки сміття”.

Нові автомобілі вже укомплектовані GPS навігаторами, для того щоб on-line можна було відслідковувати рух авто.

Представник компанії навів приклади користування даними машинами в таких містах як Запоріжжя, Чернігів, До того ж, наголосив на тому, що Чернігівська область значно відстає від інших областей з використання нової сучасної сміттєзбиральної техніки.

Коли мова зайшла про кошти на придбання таких авто, заступник міського голови Сергій Осадчий зауважив: «На сьогодні, придбання техніки для комунального господарства ведеться виключно за рахунок міського бюджету».

Тож, депутатський корпус міської ради має прийняти рішення про виділення коштів на придбання машин на базі вантажного автомобіля МАЗ. І після того, як усі необхідні процедури будуть витримані, нову техніку привезуть до Ніжина.

А поки що, збиратиме та транспортуватиме сміття в нашому місті старенька техніка, яка вичерпала вже всі ресурси.

 

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *