1-4-e1517869068857

Юлія Петренко разом з донькою Поліною у Ніжині  презентували виставку 

Талантами своїми багата прославлена українська земля. Однією з колисок відомих майстрів, знаних творців і геніїв, є Ніжин. В нашому місті, як ніде, вирує творчо-креативне життя. Зароджуючись глибоко в потаємних коридорах душі, цей вир нестримної творчої енергії породжує грандіозні витвори мистецтва. Одна з таких плеканих доньок нашої землі є знана далеко за межами Ніжина мисткиня, викладач Ніжинського коледжу культури і мистецтв та просто красуня Юлія Петренко.

5 лютого в стінах художнього відділу Ніжинського краєзнавчого музею відбулася презентація виставки картин Юлії Петренко. Теплі сюжети давнього українського життя дивилися на нас з десятка полотен. Тут і загадковий профіль Миколи Гоголя, і мудрий, стривожений погляд Тараса Шевченка, силует жінки, во чреві якої зароджується сама любов – нове життя. Всі роботи Юлії виконані з солоного тіста.

Поздоровити художницю прийшли дуже багато друзів і колег. Зокрема, директор Ніжинського коледжу культури і мистецтв імені М. Заньковецької Володимир Дорохін, наголосив, що дуже радий знайомству з Юлією. Колись вона починала свій творчий шлях ученицею, а зараз стала знаною і талановитою викладачкою. Всі були у захваті від робіт, говорили багато теплих слів, бажали натхнення у творчості, дарували подарунки.

Серед квітів, цукерок і теплих слів були і незвичні подарунки: дві талановиті людини заспівали надзвичайно чарівні українські пісні.

Поряд з Юлією була  її маленька чотирирічна донечка Поліна, яка сьогодні відкрила свою персональну виставку малюнків. За словами Юлії Петренко, вони з Поліною дуже схожі своїми першими сходами в мистецькому житті, обидві починали малювати на шпалерах. Всі присутні були у захваті від креативу юної Поліни, виражали впевненість в успішності юної художниці у творчому майбутньому.  Крім цього,  маленька музиканта, тезка юної художниці Поліна, зіграла на бандурі ліричний твір.

Виставка робіт Юлії Потапенко і Поліни Кірсанової діятиме до 4 березня у приміщенні художнього відділу (вулиця Батюка, 6, тел. для довідок: 2-36-96

Підготувала Лілія Журко

nezhatin

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *