testir_102

У Ніжині вакансія: спортивний лікар?

Сьогодні, в стінах міської ради говорили про лікаря для спортсменів Ніжина.

Як відомо, в Ніжині спорт за останні роки вийшов на досить високий рівень. В нашому місті значна кількість різноманітних секцій як для дітей, так і для дорослих. Змагання по видах спорту проходять не тільки за межами міста, а значна кількість змагань проходить в Ніжині.

Тож, депутати міської ради звернулися до головного лікаря НМЦЛ ім.Галицького, забезпечити огляд спортсменів до участі в змаганнях.

Олександр Михайлович наголосив: «Направляти лікаря на змагання ми не маємо права, а от забезпечити обстеження в медичному закладі міста можливо».

«Якщо спортсмени міста знатимуть, що в якийсь конкретний день вони можуть прийти на обстеження до лікаря, то обов’язково скористуються такою можливістю» – відповів Костянтин Смалій.

«Що до спортивного лікаря, то в ніжинській лікарні навіть не має такого лікаря, який має освіту – спортивний лікар» – зауважив Олександр Костирко.

Спортивний лікар – кваліфікований фахівець, що відповідає за підготовку спортсменів до змагань.

Спортивна медицина є окремою специфічною областю медицини, основною метою якої є оцінка готовності спортсменів до змагань, а також багатоваріантна оцінка стану їх здоров’я.

Профільний заступник міського голови Сергій Дзюба додав, що в сімейних амбулаторіях міста на даний момент взагалі вісім вакантних місць лікарів. І, якщо при нормі на одного лікаря дві тисячі пацієнтів, то наразі, в Ніжині один лікар обслуговує від чотирьох до п’яти тисяч пацієнтів.

Тож, хто, як і коли обстежуватиме Ніжинських спортсменів перед змаганнями – питання поки що відкрите. Члени комісії, разом із головним лікарем НМЦЛ Олександром Костирком та профільним заступником міського голови Сергієм Дзюбою вирішили обговорити всі пропозиції і прийняте рішення винести на розгляд наступного засідання комісії.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *