19

Хто має чистити сніг в Ніжині

Влада міста та інспекція з благоустрою при виконавчому комітеті міської ради закликає керівників установ, організацій, орендарів та ПП вчасно організовувати роботи з прибирання прилеглих та закріплених територій від снігу – про це йшлося на щотижневій оперативній нараді керівників при міському голові.

Зимове прибирання забезпечує нормальний рух пішоходів та транспорту і включає: підмітання та зсув снігу, усунення слизькості, прибирання снігу та сніжно-льодяних утворень. Підприємства, установи та організації, підприємці та громадяни зобов’язані прибирати прилеглі та закріплені території.

За неприбирання та несвоєчасне прибирання території від снігу та снігового накату до твердого покриття, не посипку інертним матеріалом (піщано-сольовою сумішшю) передбачена адміністративна відповідальність.

При виявленні порушень інспекцією будуть складатись адміністративні протоколи за даний вид правопорушення. Згідно з Правилами благоустрою відповідальність за належний санітарний стан прилеглої території несуть підприємства, установи та організації незалежно від форм власності (посадові особи), підприємці та громадяни – власники, балансоутримувачі, орендарі. Так, в Ніжині, за несвоєчасне усунення даних недоліків на керівників установ «Ніжин Сіті» та «Гермес» було складено відповідні протоколи.

Дізнавалася Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *