05022018_liga

«Дуракам закон не писан» на фестивалі “Ліги сміху”

Цього року в Одесі вчергове відбувся фестиваль “Ліги сміху”, куди з’їхалась рекордна кількість команд – 172.

У цьому списку була присутня і збірна Ніжинського державного університету «Дуракам закон не писан», яка уже вдруге поїхала на фестиваль.

ліга сміху, дуракам закон не писан
Гравець команди Аліна Лещенко про цю поїздку:

-Це неймовірні та незабутні відчуття. Ми довго готувалися до поїздки, протягом минулого року грали в різних лігах, у різних містах України (Чернігів, Славутич, Суми, Прилуки, Краматорськ).

Фестиваль Ліги сміху – це відкриття нового сезону і плани на цей сезон тільки максимальні. Досвід, отриманий в Одесі, важко порівняти з якимось іншим. Починаючи від перегляду виступів команд, які грають у тих же лігах, що і ми, до телевізійних команд Ліги сміху.

Мастер-клас від редактора Ліги Андрія Петровича Чивурина. Знайомство з зірками українського гумору. Фестиваль надихає працювати над собою, щоб в майбутньому таки пробитися далі.
Наша мета проста: розвиватися в гуморі, добиватися хороших результатів на різних кубках, робити так, щоб про наш університет і місто Ніжин загалом дізнавалися за межами області та по всій Україні.
Підсумовуючи, ми хотіли би висловити щиру вдячність ректору Ніжинського державного університету Олександру Самойленку, міському голові Ніжина Анатолію Ліннику.

Також дякуємо нашим постійним благодійникам за фінансову підтримку цієї та інших поїздок: депутату міської ради Олександру Шалаю та громадському діячу Миколі Ступаку. Окремо хочемо сказати, що приємно відчувати постійну підтримку (і моральну, й організаційну) соціально-гуманітарного відділу університету.

Дуракам закон не писан, гумор

Дуракам закон не писан, гумор

Дуракам закон не писан, гумор

Дуракам закон не писан, гумор

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *