DSC_0013-1024x683

Досвідчені пасічники Ніжинщини готові ділитися своїми секретами

Бджолярі Ніжинщини вирішили організувати безкоштовні курси для початківців. З молоддю ділитимуться досвідом пасічники, які вже не один десяток років займаються корисною для здоров’я й вигідною справою.

Картинки по запросу пасічники ніжинщиниГолова громадської організації Петро Балаш, якого добре знають не лише за смачний мед, а й за цілющу лазню-вулик, яку змайстрував бджоляр, готовий розкрити секрети життя без пігулок. Божі комахи для чоловіка -то панацея від усіх хвороб. Недарма Петро Іванович є Почесним апітерапевтом України.

«Дехто вважає, що пасіка – це прерогатива людей пенсійного віку, які саме за допомогою бджіл займають свій вільний час. Але є й молоді, котрим догляд за комахами приносить справжнє задоволення. 8 й такі, котрі хотіли б спробувати, але не знають, що й до чого. Ми готові вчити всіх, хто хоче дізнатися, як правильно займатися бджільництвом. Кожен досвідчений пасічник має свої маленькі секрети, якими може поділитися з охочими. Бджолина продукція – дуже корисна і безвідходна. Все має цінність!» – наголосив пан Балаш.

До громадської організації «Бджолярі Ніжинщини» входять не лише мешканці району, а й пасічники з Носівщини та Борзнянщини. Спілка, яка постійно поповнюється, бере активну участь у суспільному житті. Бджолярі постійно займаються благодійництвом, а торік взяли участь у створенні нового парку в місті. Завдяки ініціативі членів організації в Ніжині назвали одну із вулиць іменем видатного земляка Петра Прокопенка, котрий першим у світі сконструював рамковий вулик.

Сніжана Божок, “Чернігівщина” №2 (666) від 1 лютого 2018

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *