1517579303-7973

Бабак Тимко навіщував початок весни через шість тижнів

На Харківщині 15 рік поспіль розбудили головного синоптика та віщуна країни – бабака Тимка III. Тож коли Тимка розбудили, він не побачив своєї тіні, а це значить, що весна в Україні настане вже через 6 тижнів, передає УНН.

“Свою тінь він не побачив, це значить, що весна прийде вже незабаром та буде теплою і сонячною. Самого ж Тимка будити не знадобилося, через теплу зиму тваринка майже не спала”, — розповів хранитель бабака Віктор Кокарський.

Крім прогнозу погоди, харківські бабаки вже не перший рік поспіль роблять абсолютно точні віщування щодо питань, які турбують українців. Минулі роки батько Тимка Третього Тимко Другий передрікав коливання курсу долара, а в тому році напророчив безвіз. Цього ж року організатори пробудки Тимка також поставили йому незвичайне питання: “Чи є життя на Марсі?”. Таке питання приурочили до 6 лютого, коли у США планують запускати ракету Фалькон на Марс. І за версією Тимка, Третього, люди — не єдині живі створіння у галактиці. Бабак вважає, що життя на Марсі є.

Крім того, під час свята пробудження бабака студенти біологічного факультету ХНУ ім.В.Н.Каразіна звернулися до Міністерства екології України з проханням профінансувати їм експедицію, для того, щоб юні науковці порахували кількість бабаків в Україні. Бо за словами вчених, через війну на сході та браконьєрство — цих пухнастих пророків в нашій країні лишилося дуже мало.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *