дорожный-знак-800x500_c

В Ніжині крадуть дорожні знаки

Вандальними вчинками направленими проти всіх містян, проти комунального майна, вже нікого не здивуєш. Вандалізм впевнено крокує у Ніжині своїми злочинними вчинками та перетворюється на довготривалий серіал з невизначеним кінцем…, повідомляє unenizh

Нещодавно скоєний злочин можна вважати черговою серією такого сумнозвісного серіалу. Скоєний він був по вулиці Франка, на зупинці громадського автотранспорту ім. Героїв Крут. Біля самої зупинки було нахабно викрадено дорожній знак зі стійкою. Цей новий та сучасний знак 5.41.1 «Пункт зупинки автобуса», був нещодавно встановлений працівниками комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» разом з подібними знаками біля всіх зупинок, що стоять по вулиці Франка і не тільки.  Нанесено збитків тільки по витратним матеріалам на суму 1020 грн, плюс оплата праці робітникам та витрати на транспорт. Ось таку ми маємо «вдячність» деяких громадян на дії КП «ВУКГ» зробити місто красивішим, благоустроєним та сучасним.

Як показує пройдений час та факти, вандалізм завжди починається з малого, і якщо такі дії не присікати та не карати злочинців, він буде поширюватись та розростатися як сніговий ком.

КП «ВУКГ» глибоко обурена скоєним черговим актом вандалізму та закликає правоохоронні органи знайти правопорушників та притягти їх до кримінальної відповідальності.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *