poliklinika-7039033

В Ніжині можна записатися на прийом до лікаря on-line

Інформаційні технології роблять медицину доступнішою. «У Ніжині запрацювала Система електронної реєстрації для отримання медичних послуг «Ніжин Медичний», яка була розроблена за кошти Європейського Союзу та Програми розвитку ООН в Україні, за підтримки Ніжинської міської ради» – повідомив профільний заступник міського голови Сергій Дзюба.

Відтепер мешканці Ніжина зможуть записатись на прийом до лікаря чи отримати консультативну інформацію на якісно новому та сучасному рівні, не відвідуючи поліклініку.

 «У Ніжині запрацював проект «Система електронної реєстрації для отримання медичних послуг «Ніжин Медичний», що значно спрощує життя мешканця: окрім запису на прийом у телефонному режимі та отримання необхідної консультації щодо роботи лікарів закладу, стало можливим записатись у зручний для себе час на прийом до лікаря он-лайн. Така система запрацювала в Ніжині вперше» – розповідає начальник  інвестиційного відділу Денис Ворона.

Також, маючи доступ до Інтернету, можна самостійно, без звернення до реєстратури закладу, у будь-який зручний час записатись он-лайн на прийом до сімейного лікаря за адресою. Поряд з тим, залишається можливість класичного запису на прийом через реєстратуру з отриманням талону на руки.

«У поліклініках працює «талонна система» запису на прийом. Пацієнт, прийшовши в реєстратуру, отримує талон на прийом до лікаря відповідної спеціалізації із вказаними прізвищами лікаря і пацієнта, годиною тощо. Оскільки ця система викликала і у відвідувачів, і у лікарів певний дискомфорт та невдоволення, то щоб спростити життя мешканців і зробити медичні послуги швидшими і доступнішими, вперше у Ніжині створено Систему електронної реєстрації для отримання медичних послуг «Ніжин Медичний» – розповідає Денис Ворона

Загалом, Система електронної реєстрації для отримання медичних послуг «Ніжин Медичний» забезпечить:

  • зменшення часу перебування у чергах до реєстратури та належну сучасну організацію свого часу на амбулаторне обслуговування для пацієнтів
  • якісне сучасне планування своєї діяльності лікарем медичного закладу та зменшення неорганізованих черг біля кабінетів прийому
  • постійний моніторинг адміністрацією закладу організації прийому лікарями закладу.

Так, для того щоб мати можливість доступу до Системи, пацієнту по-перше, обов’язково, потрібно прийти до пункту сімейної медицини та зареєструватися, після чого пацієнт отримає доступ до Системи у вигляді логіну та паролю. Після такої процедури пацієнт може самостійно, в будь-який зручний для нього час заходити в Систему, обирати лікаря та дні та години прийому. На даному етапі, зважаючи на людський фактор та на те, що поки що, не всі мешканці міста знають та користуються Системою, пацієнту бажано після реєстрації до лікаря самостійно роздрукувати свій, так би мовити, електронний талон, що позбавить його непорозумінь з боку інших пацієнтів, які прийшли на прийом без попередньої реєстрації.

Користуватися Системою можна і за допомогою мобільного додатку, який можна встановити на телефон або планшет.

Тож, бажаємо успіху в освоєнні осучаснення нашого міста та здоров’я!

Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *