20180123_152600

В Ніжині збираються модернізувати табір відпочинку ім.Батюка, що в Вертіївці

Після закінчення навчального року у житті кожного школяра наступає найчудовіша пора, чого не скажеш про батьків. Багато з них хочуть відправити дітей подалі від міської метушні – хтось обмежується бабусею в селі, а хтось підшукує придатний табір для дитини.

Та не всі батьки можуть відправити свою дитину в приватний табір, який рекламують уже з новорічних канікул і обіцяють шикарний відпочинок. Деякі просто підшуковують табір, як найближче до місця проживання, щоб можна було навідувати дитину. І важливу складову також відіграє фінансовий аспект у виборі табору. Тож, для Ніжина позаміський заклад оздоровлення та відпочинку ім. Я.Батюка, що в Вертіївці, завжди був оптимальним варіантом. Якщо не зважати на стан самого табору. А не зважати вже не можна, зауважила директор табору Царенко Олена на черговому засіданні постійної комісії з питань соціального захисту населення.

«Це, перш за все, безпека наших дітей. В таких умовах табір в сезон відкривати просто не можна» – каже керівник закладу.

Даний табір дістався Ніжину від СРСР. Проблема в тому, що відпочивають діти там щороку і все літо розписано до кінця серпня, а умов немає. У таборі десятиліттями стоять старі ліжка, нові меблі закуповували ще, в кращому випадку, за Горбачова. Старі матраци, проламані дахи, що не витримали цьогорічного снігопаду, в неналежному стані електропроводка, іржаві труби і зграї комарів, від яких немає порятунку. Це звичайні умови, в яких відпочивають діти.

Така ситуація склалася не тільки з даним табором, таких таборів по Україні безліч. Щороку в пресу потрапляють шокуючі подробиці.

Батьки сьогоднішніх дітей, побувавши хоч раз у дитячому таборі, категорично відмовляються пускати туди свою дитину. Зрозуміло, такі батьки були свідками “оздоровчого і захоплюючого відпочинку”.

Для того щоб табір ім.  Я.Батюка міг функціонувати, діти із задоволенням мали змогу відпочивати в даному закладі, а батьки не хвилювалися про комфорт та безпеку відпочинку своєї дитини управління освіти ніжинської міської ради створило програму, в якій звертаємося із проханням провести модернізацію закладу.

Керівник табору, Олена Вікторівна під час засідання провела презентацію, в якій доступно було викладено нинішній стан будинків та території табору, а також вказано всі розрахунки, згідно яких протягом трьох років табір можна привести в належний стан.

Заступник міського голови, Ігор Алєксєєнко, підтримав керівника закладу та наголосив на том, що хоча це і значна сума, та гроші потрібно виділяти. Адже це наш заклад і в ньому відпочивають наші діти, батьки яких мають бути впевнені в їх безпеці, зауважив заступник міського голови.

Начальник управління освіти Станіслав Крапивянський та його заступник Надія Пономаренко, також пояснили важливість даної програми, наголосивши на тому, що відповідальність за безпеку дітей лежить на плечах саме керівника закладу та управління освіти.

Тож, члени даної комісії одноголосно підтримали програму модернізації закладу, тим самим підтримавши призупинку діяльності табору до 2020 року.

Як було зазначено під час засідання комісії, на даний час, на модернізацію закладу потрібно 8 млн 330 тис грн.

Вікторія Коломійченко

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *