25399139_505434996479347_8163602010814883057_n

Нині люди в Україні свято зустрічають, Чудотворця Миколая усі величають

Кажуть на Україні – грудень святами багатий, та серед усіх свят є особливе – День Святого Миколая. Цього дня в ДНЗ №13 «Берізка» була піднесена атмосфера, бо малята чекали на гостину численну родину батьків, поважних гостей і самого Святого Миколая. Кажуть і в свята, і в буддень: хороший гість – дому радість, бо свято йде і гостей за собою веде.
На гостину завітали: міський голова А.Лінник, заступник міського голови І.Алєксєєнко, його високопреосвященство, Високопреосвященний владика Євстратій, Єпископ Чернігівський та Ніжинський, настоятель Свято-Покровського храму отець Михаїл, депутати Ніжинської міської ради В.Башинський, О.Шалай, депутат Чернігівської обласної ради Н.Копиця , талановита ніжинська художниця, улюблениця дітей О.Грек з маленькою донечкою Маргариткою, голова спілки бджолярів Ніжинщини П.Балаш з солодкими медами для малечі .
До свята малюки разом з вихователями, батьками писали «Книгу добрих справ» з проханнями і малюнками для Святого Миколая, виготовили казкові ікебано до Новорічно-Різдвяних свят, тим самим створивши незабутню святкову ауру.
Линули пісні, святковий вальс Зими, заклички до Святого Миколая про здійснення найсокровенніших побажань, про мир і радісні свята. А далі завітав сам Святий Миколай з Покровського храму з подарунками для кожного малюка дитячого садочка, чим завдячуємо о.Михаїлу.
Щиро вітав дітей, батьків, колектив з нагоди свята міський голова А.Лінник, О.Грек подарувала прекрасну картину «Ромашкові крила» , яку вона разом малювала з старшими дошкільниками. До вітань долучився владика Євстратій , депутати О.Шалай, В.Башинський , а Н.Копиця завітала до діток з подарунками та червонощокими яблуками і мандаринками та щирими побажаннями з нагоди величного свята. Від батьківської громади вітальним словом звернулися В.Лєонтьєв, О.Шулежко, І.Устименко.
Хай любов святого Миколая зігріває всіх і захищає! Хай кожен несе у своєму серці Добро, Любов і Мир!

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *