22550616_127624304657871_1170875596_o

Ніжинці відзначили День Українського козацтва. Фото

14 жовтня ніжинці відзначили День Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва молитвою та вшанування героїв  Небесної сотні.

На Гоголівській, біля Меморіалу пам’яті Героїв Небесної сотні, предстоятелі церков помолилися за Українську державу, за мир і процвітання, за Божий захист і благословення для українських захисників.

За Україну молитву виголосив Архиєпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (в миру — Іван Володимирович Зоря).

У вшанувальному заході  взяли участь міський голова Анатолій Лінник, народний депутат України Олександр Кодола, перший заступник міського голови Григорій Олійник, заступники міського голови Сергій Дзюба та Ігор Алєксєєнко, секретар міської ради Валерій Салогуб, голова Ніжинської районної ради Олег Бузун із заступником – Наталією Березкою, начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський на чолі з освітянами,  депутати міської ради, учасники АТО, небайдужі ніжинці та гості міста.

Після цього керівництво міста вшанували пам’ять героїв Небесної сотні поклавши квіти до підніжжя пам’ятнику Героїв Небесної Сотні та до пам’ятника загиблим захисникам України в зоні АТО (сквер Ветеранів по вулиці Незалежності).

За ініціативою та участю Ніжинської Спілки Ветеранів АТО, отця Олексія (Котенка) та Ніжинського козацтва, в ознаменування Свята Покрови та Дня захисника України в парку Ветеранів по вулиці Незалежності біля “Сільпо” було проведено акцію вшанування пам’яті героїв, що віддали своє життя за незалежність України й організовано козацький куліш для всіх бажаючих.

Вікторія Коломіченко 

фото автора

та Євгена  Лугини

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *