IMG_8159

На КП «ВУКГ» придбали нову техніку – підмітальну машину

29 жовтня відбувся робочий візит міського голови Анатолія Лінника до КП «Виробниче управління комунального господарства» з метою оглянути нову техніку – підмітальну машину, придбану за кошти міського бюджету.

Директор КП «ВУКГ» Владислав Корман зазначив, що дана прибиральна машина коштує 130 тис.грн., також додатково придбали запасні щітки за 49 тис.грн.

Підмітальна машина AGATA призначена для прибирання територій з твердим покриттям, а також для підтримки в чистоті доріг, майданчиків, стоянок і тротуарів. Підмітально-прибиральна машина пристосована до спільної роботи з екскаваторами-навантажувачами, вилковими навантажувачами, а також з фронтальними навантажувачами. Машина може проводити роботи з видалення та збору бруду або після демонтажу бункера і установки щітки під нахилом змітати бруд в праву (ліву) сторону. Взимку підмітальна машина може використовуватися для снігоприбиральних робіт.  Дана техніка прибиральникам значно полегшить працю та навантаження.

Також Анатолій Валерійович оглянув всю техніку, розміщену на території КП «ВУКГ», зокрема спецтехніку для зимового прибирання з метою перевірки стану готовності до роботи в зимовий період.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи

та комунікацій з громадськістю