24321809_154452971975004_877735795_o

У Ніжинському будинку-інтернаті відбулось урочисте відкриття підйомної платформи

Обласна державна адміністрація та обласна рада придбали Ніжинському будинку-інтернату ліфт (підйомну платформу) вартістю 714,2 тис. гривень. Гроші – було виділено розпорядженням голів обласної державної адміністрації та обласної ради. Підйомник призначено для  піднімання та опускання у вертикальному напрямку осіб з фізичними вадами. Виготовлений (гідравлічний підіймач) у відповідності припису і дерективи 2006/42WE європейського парламенту від 17 травня 2006 року. Система контролю за якістю відповідає нормі ISO9001:2000.Вихованці та підопічні IV профілю з обмеженими фізичними можливостями на візочках тепер мають безперешкодний (щоденний) доступ до кабінетів логопеда та ЛФК, комп’ютерного класу, актової та спортивного залів, їдальні, які розташовані на другому поверсі з появою підйомної платформи, що сприятиме їх соціалізації, підвищенню життєвої компетентності та реабілітації.

На урочисту подію, під час якої вперше здійснили запуск ліфта, на запрошення директора будинку-інтернату для дітей-інвалідів Олени Гармаш, прибули представники влади, в тому числі голова Чернігівської ОДА Валерій Кулич. Серед запрошених гостей були присутні народний депутат Олександр Кодола та його помічник Тамара Стратілат, профільний керівник, директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Олег Русін, перший заступник міського голови Григорій Олійник, заступник міського голови Сергій Дзюба, головний лікар Ніжинської ЦМЛ ім.Миколи Галицького Олександр Костирко, волонтери.

Протоієрей і давній друг вихованців настоятель Свято-Покровської церкви о. Михаїл освятив ліфт та благословив працівників та вихованців закладу.

Після урочистого відкриття підйомної платформи в актовій залі голова державної адміністрації Куліч В.П. вручив дітям-інвалідам подарунки, іграшки, солодощі та фрукти. Вихованці та підопічні будинку-інтернату продемонстрували перед гостями свої здібності в декламуванні віршів, виконанні українського танка та шумового оркестру. На згадку про приїзд гості отримали від вихованців роботи, виготовлені своїми руками.Розважальну святкову програму продовжили волонтери-аніматори з м.Чернігова.

Адміністрація НДБІ та підопічні закладу висловили щиру подяку обласній державній адміністрації, волонтерам та всім небайдужим людям, хто прийняв участь в реалізації даного проекту та жив мрією про підйомну платформу.

Вікторія Коломійченко

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *